قوانین و مقررات

 • وقفه و خاتمه در سرویس

  در حالی که ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که استاندارد وب سایت باقی مانده و پیوستگی آن حفظ می شود، اینترنت یک محیط ماندگار و پایدار نیست و در هر زمان ممکن است خطاهای، خاموش شدن، وقفه سرویس و تاخیر رخ دهد. ما هیچ گونه مسئولیتی ناشی از چنین خطاهایی، نادیده گرفتن، وقفه یا تاخیر و یا هرگونه تعهد یا مسئولیت مداوم برای اجرای وب سایت (یا هر بخش خاص آن) یا ارائه خدمات ارائه شده در وب سایت را قبول نمی کنیم. ما ممکن است مشخصات این سایت را گاه به گاه بدون اطلاع قبلی تغییر دهیم.
 • اطلاعات در این سایت

  در حالی که ما هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه اطلاعات در وب سایت ما دقیق و کامل است، برخی از اطلاعات توسط شخص ثالث به ما ارائه می شود و ما نمی توانیم دقت و صحت این اطلاعات را بررسی کنیم. ما هیچ گونه مسئولیتی ناشی از هر گونه اشتباه و یا بی توجهی در هر یک از اطلاعات در وب سایت ما و یا مسئولیت در رابطه با اطلاعات در وب سایت ارائه شده توسط شما، هر کاربر وب سایت و یا هر شخص دیگر نیست.
 • استفاده شما از این سایت

  شما می توانید از وب سایت برای اهداف قانونی هنگام جستجوی کار یا کمک به حرفه خود، هنگام خرید دوره های آموزشی و یا استخدام کارکنان استفاده کنید. شما تحت هیچ شرایطی نباید امنیت شبکه یا هرگونه اطلاعاتی را که از طریق آن در اختیار دارید و یا از طریق آن در دسترس است، تضعیف کنید. به طور خاص، اما بدون محدودیت، شما نباید به دنبال دستیابی، تغییر یا حذف هر گونه اطلاعاتی که دسترسی شما را مجاز نداشته اید، به دنبال آن هستید که سیستم را از طریق هرزنامه یا سیل، بارگیری کنید، هر گونه اقدام یا استفاده از هر دستگاه، روال یا نرم افزار سقوط، تاخیر، آسیب و یا در غیر اینصورت با استفاده از وب سایت تداخل داشته یا تلاش برای رمزگشایی، تفکیک و یا اصلاح هر یک از نرم افزار، برنامه نویسی یا اطلاعات موجود در وب سایت.

  شما مسئولیت هر گونه اطلاعاتی را که توسط شما به وبسایت ارسال شده است را بر عهده دارید. شما مسئول اطمینان هستید که تمام اطلاعاتی که توسط شما ارائه می شود درست، دقیق، به روز و گمراه کننده یا احتمالا گمراه کننده یا فریب است و آن را تبعیض آمیز، ناخوشایند، توهین آمیز، توهین آمیز یا غیرقانونی، غیرقانونی یا نقض هر گونه قانون، مقررات، دستورالعمل و یا کدهای عمل، یا حق نسخه برداری، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی هر شخص در هر حوزه قضایی قابل اجرا است. شما همچنین مسئول اطمینان از اینکه تمام اطلاعات، داده ها و فایل ها از ویروس ها یا سایر روال ها یا موتورهایی که ممکن است قبل از ارسال به وب سایت آسیب برده یا مداخله ای در هر سیستم یا داده ها داشته باشند، رایگان باشد. ما حق خود را برای حذف هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط شما از وب سایت را به صلاحدید ما، در هر زمان و به هر دلیلی بدون نیاز به توضیح دادن.

 • اطلاعات ارسال شده توسط شما

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  لطفا توجه داشته باشید که تمام آژانس های استخدام شخص ثالث با شرایط و ضوابط ما موافقت کرده اند و باید این موارد را نقض شرایط و ضوابط بررسی کنند و از استفاده از خدمات ما جلوگیری شود. جزئیات بیشتر شرایط و شرایط مشتری ما

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

طرح بندی

رنگ بندی

رنگ اصلی سایت را انتخاب کنید

رنگ پس‌زمینه

پیش زمینه